+48 791 744 495 kontakt@asap.waw.pl

Konsultacje ASAP

Konsultacje 7 Dni w Tygodniu 24h

Pogotowie Konsultacyjne

Przetłumaczyłeś duży tekst dla zarządu firmy i chcesz sprawdzić, czy nie ma błędów? Potrzebujesz pilnie przygotować się na spotkanie z osobą, która mówi tylko w języku angielskim? A może utknąłeś w Bangkoku i nie wiesz, jak zamówić bilet powrotny?

Dla nas nie ma to znaczenia. Rozwiążemy każdy problem językowy bez względu na porę dnia asap. Jesteśmy do twojej dyspozycji 24h, 7 dni w tygodniu.

Twoje zgłoszenie jest priorytetowe

Od razu bierzemy się do rzeczy. Możesz mieć pewność, że na rezultat prac nie będziesz musiał czekać dłużej, niż wynika to z potrzebnego czasu na wykonanie danej usługi. Zero czekania!

Ekipa do zadań specjalnych

Prowadzimy bardzo wszechstronne konsultacje z zakresu wielu tematów. Nasi lektorzy wyspecjalizowani w marketingu, sprzedaży i biznesie, podejmą się sprawdzenia każdego przetłumaczonego przez ciebie dokumentu oraz przygotują cię na jakąkolwiek okoliczność, w której konieczne będzie używanie języka angielskiego, czyli m.in. rozmowa o pracę, spotkanie biznesowe, przygotowanie do porozumiewania się za granicą lub cokolwiek innego, co stanowi dla ciebie lingwistyczne wyzwanie.

Zauważyłem u siebie […] brak lęku przed rozmową po angielsku, powiększenie słownictwa, świadomość że jak zechcę jeszcze bardziej to się tego nauczę w końcu. Polecam ASAP, przede wszystkim za sposób prowadzenia zajęć, elastyczność w doborze tematów i jakość, oczywiście!

Marcin Domański, Level Designer

Do kogo skierowane są Konsultacje ASAP?

Konsultacje ASAP to nasza specjalna usługa skierowana do osób, które w trybie pilnym potrzebują pomocy lingwistycznej. Jeśli wszystko inne zawiodło, a ty zostałeś sam z nierozwiązanym problemem, skontaktuj się z nami. Po krótkiej rozmowie ocenimy złożoność problemu oraz czas potrzebny na jego rozwiązanie.

Krok po kroku…

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie 791 744 495 lub 517 779 599
  2. Przedstaw problem oraz tzw. deadline
  3. W ciągu 15 minut oddzwonimy do Ciebie i zaproponujemy Ci rozwiązanie
  4. Jeśli nasza propozycja odpowiada Ci, dokonaj szybkiego przelewu na konto bankowe firmy i do dzieła! Ekipa ASAP bezzwłocznie zabierze się za Twoją sprawę tuż po zaksięgowaniu płatności

Poprawki (1500 znaków) – 60 zł
Rozmowy przygotowujące – 170 zł/h
Konsultacje online – 130 zł/h

Skontaktuj się

Czy wiesz, że...

  • Prowadzimy konsultacje branżowe oraz ogólne
  • Poprawiamy przetłumaczone dokumenty
  • Przygotowujemy do rozmowy o pracę
  • Przygotowujemy do wyjazdu za granicę
  • Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7

Sprawdź Kursy Indywidualne

Przyjedziemy do twojej firmy lub w jakiekolwiek inne miejsce na terenie Warszawy