+48 791 744 495 kontakt@asap.waw.pl

Kurs Indywidualny

Spersonalizowany Program Nauczania

Dlaczego warto wybrać angielski w ASAP?

1) Wygoda

Decydujesz o miejscu i czasie zajęć. Chcemy, abyś czuł się komfortowo oraz nie tracił czasu. Jeśli preferujesz zajęcia w biurze swojej firmy w godzinach porannych – żaden problem. Wolisz zacisze domowe późnym popołudniem? Przyjedziemy we wskazane miejsce na terenie Warszawy. Lubisz uczyć się intensywnie? Dopasujemy grafik do Twoich potrzeb.

2) Spersonalizowany program nauczania

Istotną rolę odgrywa zbadanie Twoich potrzeb. Nie działamy szablonowo, dlatego każdy klient indywidualny posiada inny program nauczania przygotowany specjalnie pod jego wymogi. Naszą specjalnością jest język marketingowy, biznesowy, handlowy oraz angielski ogólny. Skąd pewność, że znamy się na rzeczy? Nasi lektorzy to bardzo często osoby, które dodatkowo pracują w wymienionych branżach i chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem.

3) Wybierasz lektora

Dbamy o Twój komfort, dlatego dajemy Ci możliwość wyboru lektora, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Naszą kadrę tworzą osoby, które nauczają profesjonalnie od wielu lat i dodatkowo pracują w różnych branżach, dzięki czemu będą dla ciebie niezastąpionym źródłem wiedzy.

Przed kursem miałem głównie problemy z mówieniem, składaniem zdań i gramatyką – cały czas idzie ku lepszemu i widzę dużą poprawę. Wcześniej próbowałem się uczyć sam – ale z ASAP jest duuuużo lepiej. Po kilku miesiącach nauki swobodniej rozmawiam, łatwiej udaje mi się składać zdania i poszerzyło się moje słownictwo, chętniej też sięgam po anglojęzyczne materiały.

Marek Siewior, Lead Technicl Artist

4) Pierwsze zajęcia są GRATIS

Podczas godzinnego spotkania będziesz miał okazję poznać się ze swoim lektorem, który określi twoje wymagania, cel nauki oraz grafik. Kolejnym krokiem będzie ustalenie twojego poziomu języka angielskiego. Poziomowanie składa się z dwóch etapów – testu online oraz wywiadu z lektorem. Od tego momentu będziesz gotowy, aby rozpocząć naukę.

5) Pakiet startowy

Otrzymasz od nas pakiet startowy w postaci teczki, koszulek oraz fiszek, co pomoże ci efektywniej organizować sobie naukę. Koniec z bałaganem w notatkach, rozrzuconymi kserówkami i słówkami zapisanymi gdzie popadnie.

6) Spotkania z Native Speakerem

Czujesz się na siłach, aby porozmawiać po angielsku z obcokrajowcem? Spotkania z native speakerami to jeden z ważniejszych elementów w programie nauczania ASAP. Dzięki takim spotkaniom poprawisz swoją mowę potoczną oraz dowiesz się, jak naprawdę jesteś rozumiany przez człowieka, który posługuje się językiem polskim na poziomie podstawowym.

7) Spotkania Konwersacyjne

Otrzymasz dostęp do grup konwersacyjnych z 30% rabatem! Dzięki spotkaniom, sprawdzisz swoje umiejętności słuchania i mówienia w szerszym gronie. Na konwersacjach spotkasz osoby z różnych branż, co pozwoli Ci nawiązać nowe znajomości biznesowe oraz przełamie blokadę komunikacyjną w obcym języku.

8) Zniżki na Inne Pozycje z Oferty

Jako nasz student otrzymasz zniżki na:

  • konwersacje grupowe -30% (Warunkiem otrzymania zniżki jest wykupienie pakietu min. 4 spotkań konwersacyjnych)
  • konsultacje ASAP -20%
  • kurs dla firm -10%

Cena: 100 pln/h

Zapisz się na kurs

Czy wiesz, że...

  • Decydujesz o wyborze lektora
  • Wybierasz dogodne miejsce i czas
  • Pierwsze zajęcia są GRATIS
  • Odbierz 30% zniżkę na konwersacje!

Zajęcia grupowe dla Firm? To nasza specjalność!

Biznes, Marketing, Sprzedaż, Angielski ogólny.