+48 791 744 495 kontakt@asap.waw.pl

Mini Szkolenia

Intensywne Szkolenia dla Obsługi Klienta

Obsługa klienta w języku angielskim

Obsługa klienta to wizytówka każdej firmy. Pracownicy, którzy są w bezpośrednim kontakcie z konsumentami kreują wizerunek przedsiębiorstwa. Dobrze przygotowany lingwistycznie personel może zjednać sobie obcokrajowców, którzy zauroczeni obsługą powrócą do ciebie, aby ponownie skorzystać z twoich usług. Naszą rolą jest przeprowadzenie intensywnego szkolenia, po którym obsługa klienta w twojej firmie wejdzie na wyższy poziom.

Czego uczymy na Mini Szkoleniach?

Mini Szkolenia to intensywne kursy dla obsługi klienta, których celem jest nabycie umiejętności płynnego porozumiewania się z klientem w zakresie tematyki branżowej, doradztwa, rozwiązywania problemów oraz prowadzenie tzw. „small talk”, czyli luźnej rozmowy, podczas której pracownik umila klientowi czas np. podczas wizyty w salonie fryzjerskim.

Do kogo jest skierowane szkolenie

Kurs kierujemy do firm, które chcą w krótkim czasie przeszkolić efektywnie pracowników z zakresu obsługi klienta. Zajęcia odbywają się w weekendy w blokach 6 godzinnych, w grupach 10-20 osobowych.

Jakie branże obsługujemy?

Obsługujemy praktycznie wszystkie popularne branże, w których wymagany jest kontakt z klientem indywidualnym, czyli m.in. banki, salony sprzedaży z odzieżą, księgarnie, sklepy z elektroniką, doradztwo finansowe, biura podróży, salony fryzjerskie, wypożyczalnie sprzętu sportowego, kawiarnie, restauracje, kina i wiele więcej…

Materiały dydaktyczne

Każda osoba zapisana na kurs otrzymuje od nas starter w postaci praktycznej teczki na materiały, zestaw papierowych fiszek, dzięki którym utrwali nowe słownictwo i zwroty, zestaw fiszek elektronicznych do aplikacji Quizlet oraz dostęp do Konwersacji Grupowych z 40% rabatem.

Wszystkie materiały przygotowywane są indywidualnie pod potrzeby klienta uwzględniając tylko ten zakres zagadnienia, na którym naprawdę zależy firmie.

Cena: 3500 zł / Kurs (30 godzin)

Zapisz się

Czy wiesz, że...

  • Przygotowujemy własne materiały dydaktyczne
  • Oferujemy darmowe zajęcia próbne
  • Dostosowujemy czas i miejsce pod wymagania klienta
  • Jesteśmy z tobą w kontakcie 24/7

Sprawdź Kursy dla Firm

Biznes, Marketing, Sprzedaż, Angielski ogólny

Dojazd do biura, Pierwsze zajęcia Gratis, Elastyczna umowa, Ciekawa forma nauki