+48 791 744 495 kontakt@asap.waw.pl

Week by week. English long-term calendar – Wydanie Specjalne English Matters

Week by week. English long-term calendar – Wydanie Specjalne English Matters

English Matters

Magazyn dla uczących się języka angielskiego

Drogi czytelniku, adepcie języka angielskiego! Czy wciąż szukasz narzędzi, które pozwolą Ci szlifować język obcy? Do swojego “arsenału broni” powinieneś dodać wydanie specjalne English Matters Week by week English Long-term Calendar – coś, co znacznie przyspieszy Twoją naukę i usystematyzuje ją.

Na czym to polega?

Do Twoich rąk trafia 100 stron z wartościową treścią. Zgodnie z wysokim standardem English Matters, każdy tekst posiada podkreślone trudniejsze słowa, które na końcu są przetłumaczone w formie mini słowniczków. Dodatkowo wiele artykułów możesz przesłuchać w formacie MP3, co otwiera przed Tobą dodatkowe możliwości szlifowania swojego rzemiosła lingwistycznego. Tematyka tekstów jest różnorodna i porusza w zasadzie prawie każdy aspekt życia człowieka. Wygodny format i wysoka jakość druku na przyjemnym w dotyku papierze sprawiają, że korzystanie z kalendarza jest bardzo wygodne. Na końcu artykułu znajdziesz spis treści oraz kilka skanów z przykładową zawartością. Koniecznie sprawdź!

Jak uczyć się z kalendarzem? Kilka słów od Karoliny:

Na każdy miesiąc mamy 4 rodzaje tekstów z mp3 do pobrania. W jednym tygodniu pracujesz z jednym artykułem. W każdym tygodniu czyń poniższe cztery kroki:

Krok 1: Na początku tygodnia przeczytaj artykuł.

Krok 2: Kolejnego dnia stwórz sobie zestaw słówek w aplikacji do nauki słówek np. Quizlet. Naucz się słownictwa na początku tygodnia. Na końcu tygodnia powtórz je ponownie w formie pisanej i czytanej. W aplikacji Quizlet znajdziesz do tego odpowiednie aktywności.

Krok 3: Pobierz mp3 na telefon i słuchaj codziennie lub co drugi dzień, ćwicz wymowę razem z lektorem i utrwalaj słownictwo słuchając.

Krok 4: Przychodź na warsztaty z mówienia po angielsku, aby ćwiczyć słownictwo w rozmowie!

Gdzie mogę zdobyć English Long-term Calendar?

Kalendarz od ColorfulMedia znajdziesz m.in. TUTAJ.

Znasz jakieś inne cenne narzędzia do nauki języka angielskiego? Podziel się swoją wiedzą w komentarzu pod postem.


Czołem!
MG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

angielski online