+48 791 744 495 kontakt@asap.waw.pl

Top Paying Jobs – Business English Magazine (styczeń/luty)

Top Paying Jobs – Business English Magazine (styczeń/luty)

Business English Magazine

Co dobrego w najnowszym numerze Business English Magazine?

Drogi Asapowiczu, do sprzedaży trafił najnowszy numer Business English Magazine od Colorful Media, którego głównym tematem jest Top Paying Jobs, czyli najlepiej opłacane zawody w Polsce i w państwach zachodnich. Sprawdź, kto najwięcej i komu płaci, jakie są trendy na rynku pracy oraz co czeka nas w przyszłości. Wszystko jest wzbogacone o użyteczne biznesowe słownictwo ze słownikiem oraz kodami do nagrań MP3. Co jeszcze m.in. znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu?

  • Brain training – Sposoby na zwiększenie efektywności Twojego mózgu. (czytaj również Trzy Elementy Efektywnej Nauki Angielskiego)
  • Rebuilding a brand – Najbardziej znane przykłady rebrandingu największych firm.
  • Street Invasion – The Scooters Are Coming – Czy czeka nas rewolucja w podróżowaniu do pracy?
  • Sky-High Salaries – Najwyższe pensje w różnych zawodach w krajach zachodnich i w Polsce.
  • (Business Trends) Sir James Dyson – A Household Name – Dowiedz się więcej o jednym z najbardziej pomysłowych wynalazców współczesnych czasów.
  • (Money) – Leczek Czarnecki – Down but not Out – Milioner cały czas walczy mimo czarnych chmur, które się nad nim zbierają. O co właściwie chodzi?
  • (Technology) – Yusaku Maezawa Flies to the Moon – Miliarder chce zostać pierwszym komercyjnym pasażerem, który okrąży księżyc.
  • (Business Language) Business Dialogues:  Sizzling Sales – Zestaw użytecznych dialogów biznesowych po angielsku, które sam niejednokrotnie przeprowadzisz.

To tylko część wybranych przeze mnie tematów. Pod artykułem sprawdzisz pełny spis treści oraz przykładowe skany stron z najnowszego wydania Business English Magazine. Pamiętaj, że na ponad 80 stronach znajdziesz cały zestaw użytecznej wiedzy w postaci słowniczków, objaśnień, nagrań MP3, a nawet materiałów wideo. Wszystko jest bardzo przejrzyście przedstawione i zgrabnie usystematyzowane.

Bonusowo bezpłatny dodatek “Working Abroad”

Czeka na Ciebie miła niespodzianka. Do pobrania otrzymujesz bezpłatny dodatek “Working Abroad”, który stanowi świetne źródło słownictwa, które z pewnością przyda Ci się, jeśli np. planujesz pracę poza granicami kraju. To ponad 20 stron bezcennego słownictwa!

Słowo na koniec

Jako osoba, która sama uczy się języka angielskiego, z czystym sumieniem rekomenduję korzystanie z magazynu. Wg mnie to świetne narzędzie pomocnicze, które pozwala mi zachować kontakt z językiem obcym oraz w przyjemny sposób daje dostęp do konkretnej wiedzy. Najfajniejsze jest jednak to, że wszystko bazuje na prawdziwych wydarzeniach oraz opisuje historie rzeczywistych osób. Dzięki temu sięgnięcie po zagraniczne pisma finansowe / marketingowe lub te związane z aktualnymi wydarzeniami politycznymi nie stanowi większego problemu. Uważam, że naprawdę warto.


Czołem!
MG

Business English Magazine możesz kupić TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

angielski online