+48 791 744 495 kontakt@asap.waw.pl

Top Paying Jobs – Business English Magazine (styczeń/luty)

Top Paying Jobs – Business English Magazine (styczeń/luty)

Business English Magazine

Co dobrego w najnowszym numerze Business English Magazine?

Drogi Asapowiczu, do sprzedaży trafił najnowszy numer Business English Magazine od Colorful Media, którego głównym tematem jest Top Paying Jobs, czyli najlepiej opłacane zawody w Polsce i w państwach zachodnich. Sprawdź, kto najwięcej i komu płaci, jakie są trendy na rynku pracy oraz co czeka nas w przyszłości. Wszystko jest wzbogacone o użyteczne biznesowe słownictwo ze słownikiem oraz kodami do nagrań MP3. Co jeszcze m.in. znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu?

  • Brain training – Sposoby na zwiększenie efektywności Twojego mózgu. (czytaj również Trzy Elementy Efektywnej Nauki Angielskiego)
  • Rebuilding a brand – Najbardziej znane przykłady rebrandingu największych firm.
  • Street Invasion – The Scooters Are Coming – Czy czeka nas rewolucja w podróżowaniu do pracy?
  • Sky-High Salaries – Najwyższe pensje w różnych zawodach w krajach zachodnich i w Polsce.
  • (Business Trends) Sir James Dyson – A Household Name – Dowiedz się więcej o jednym z najbardziej pomysłowych wynalazców współczesnych czasów.
  • (Money) – Leczek Czarnecki – Down but not Out – Milioner cały czas walczy mimo czarnych chmur, które się nad nim zbierają. O co właściwie chodzi?
  • (Technology) – Yusaku Maezawa Flies to the Moon – Miliarder chce zostać pierwszym komercyjnym pasażerem, który okrąży księżyc.
  • (Business Language) Business Dialogues:  Sizzling Sales – Zestaw użytecznych dialogów biznesowych po angielsku, które sam niejednokrotnie przeprowadzisz.

To tylko część wybranych przeze mnie tematów. Pod artykułem sprawdzisz pełny spis treści oraz przykładowe skany stron z najnowszego wydania Business English Magazine. Pamiętaj, że na ponad 80 stronach znajdziesz cały zestaw użytecznej wiedzy w postaci słowniczków, objaśnień, nagrań MP3, a nawet materiałów wideo. Wszystko jest bardzo przejrzyście przedstawione i zgrabnie usystematyzowane.

Bonusowo bezpłatny dodatek “Working Abroad”

Czeka na Ciebie miła niespodzianka. Do pobrania otrzymujesz bezpłatny dodatek “Working Abroad”, który stanowi świetne źródło słownictwa, które z pewnością przyda Ci się, jeśli np. planujesz pracę poza granicami kraju. To ponad 20 stron bezcennego słownictwa!

Słowo na koniec

Jako osoba, która sama uczy się języka angielskiego, z czystym sumieniem rekomenduję korzystanie z magazynu. Wg mnie to świetne narzędzie pomocnicze, które pozwala mi zachować kontakt z językiem obcym oraz w przyjemny sposób daje dostęp do konkretnej wiedzy. Najfajniejsze jest jednak to, że wszystko bazuje na prawdziwych wydarzeniach oraz opisuje historie rzeczywistych osób. Dzięki temu sięgnięcie po zagraniczne pisma finansowe / marketingowe lub te związane z aktualnymi wydarzeniami politycznymi nie stanowi większego problemu. Uważam, że naprawdę warto.


Czołem!
MG

Business English Magazine możesz kupić TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

angielski online