Angielski w marketingu, promocji i reklamie + wersja AUDIO GRATIS

Loading

Angielski w marketingu

Dla studenta, czy profesjonalisty?

W moje ręce trafił podręcznik do samodzielnej nauki, który doskonale nadaje się dla osób, które rozpoczynają przygodę z marketingiem lub działają aktywnie jako profesjonaliści. Mowa o książce „Angielski w marketingu, promocji i reklamie” od wydawnictwa POLTEXT. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałem, jeśli jesteś osobą, która lubi podchodzić do nauki angielskiego w sposób dobrze zorganizowany i zależy Ci na konkretach. Może się okazać, że opisywany podręcznik to dla Ciebie strzał w dziesiątkę!

Ile koni pod maską?

Angielski w marketingu, promocji i reklamie to podręcznik do samodzielnej nauki (zawiera KLUCZ) dla osób na poziomie B1/B2. Wraz z książką otrzymujesz unikalny kod, który pozwala Ci pobrać dodatkową zawartość audio w formacie MP3.  Jest to bardzo dobra praktyka, której trzyma się wydawnictwo Poltext również w przypadku innych materiałów do nauki języka. Podręcznik zawiera 230 stron użytecznej wiedzy i podzielony jest na 14 rozdziałów, z których dowiesz się m.in., jak poprawnie pisać dokumenty branżowe (notatki służbowe, korespondencje, sprawozdania) oraz poprawisz swoje rozumienie tekstu czytanego i słuchanego. Nauczysz się również poprawnie formułować wypowiedzi ustne.

Książka zawiera ćwiczenia gramatyczno-leksykalne z naciskiem na terminologię specjalistyczną z dziedziny marketingu, promocji i reklamy. Pozwoli Ci to ćwiczyć analizowanie case studies, wprowadzanie produktu na rynek, badania rynku, analizę SWOT oraz brain-storming sessions.

Jak to działa?

Każdy rozdział podzielony jest na kilka części. Proces nauki rozpoczynasz od warstwy teoretycznej, aby następnie utrwalić ją poprzez szereg różnych aktywności. Będą to ćwiczenia oparte na mechanice (Prawda/Fałsz), uzupełnianie pustych pól, ćwiczenia ze słuchu, quizy oraz case studies. Nie zabraknie również glosariusza oraz notatek.

Podsumowanie

Studencie, aktywny marketingowcu, człowieku działający w reklamie i pasjonacie! Jeśli szukasz czegoś fajnego, co w poukładany i sprytny sposób przekaże Ci wiedzę na temat marketingu, promocji i reklamy po angielsku, sięgnij po ten podręcznik. Naprawdę warto! Podręcznik jest dostępny na stronie wydawnictwa POLTEXT >> TUTAJ.


Czołem!
MG

angielski online

Dodaj komentarz