+48 791 744 495 kontakt@asap.waw.pl

Angielski dla Firm

Angielski dla Firm

lekcje angielskiego online

Lekcje angielskiego online – zrobiłeś pierwszy krok, BRAWO!

Jeżeli czytasz ten krótki artykuł to dobry znak, ponieważ przełamałeś pierwszą barierę i wstępnie zmotywowałeś się do podjęcia nauki angielskiego online. Dzięki mnie będziesz wiedział jakie kroki poczynić, aby rozpocząć sensowne i efektywne rzemiosło językowe, które doprowadzi Cię do płynnego posługiwania się angielskim. Przedstawię Ci również żelazne zasady, których trzeba się trzymać, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Pamiętaj również, że ASAP Speak&Play to firma rodzinna, dlatego nie znajdziesz tu korporacyjnej atmosfery oraz bezdusznej obsługi klienta. Poznaj nas lepiej 🙂

angielski online

INTERAKTYWNY

angielski online

WYGODNE PLATFORMY

angielski online

NAGRYWAJ LEKCJE

angielski online

POWTÓRKI, DYKTANDA…

Kogo uczymy? Czego uczymy?

Uczymy przede wszystkim osoby dorosłe z różnych branż. Przygotowujemy specjalistów do profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta w języku angielskim. Pokazujemy menadżerom, jak m.in. pisać profesjonalną korespondencję mailową oraz jak przygotowywać prezentacje po angielsku. Dyrektorzy i prezesi dużych firm uczą się, jak prowadzić na wysokim poziomie meetingi z zagranicznymi gośćmi. Nie brakuje również licealistów i studentów, którzy przygotowują się do egzaminów. Do której grupy Ty należysz?

Meet & Talk / 10.05.2019

Z jakich narzędzi korzystamy?

Spotkania z lektorem są realizowane za pośrednictwem wygodnej aplikacji. Do wyboru jest Skype, Google Duo, Facebook i Zoom. Dodatkowo pracujemy na współdzielonym dokumencie Google Drive, co przynosi wiele korzyści. Dzięki takiemu rozwiązaniu lektor może na bieżąco sprawdzać poprawność pisowni w trakcie zajęć, dodaje komentarze do pracy domowej oraz traktuje to miejsce, jak wirtualną tablicę. Współdzielony plik zawiera również użyteczne informacje, np. na temat bieżącej płatności za zajęcia. Program zajęć jest przedstawiony w formie interaktywnego spisu treści, dzięki czemu możesz przenieść się do dowolnego tematu dosłownie jednym kliknięciem. Dokument na Google Drive jest dostępny dla Ciebie non stop 24h na dobę. Chciałbyś nagrywać lekcje? Czemu nie? Wracaj w dowolnym momencie do spotkań z lektorem i ćwicz trudniejsze zwroty wiele razy.

lekcje angielskiego online

Ile to kosztuje? Jakie są najważniejsze zasady korzystania z zajęć?

Zajęcia kosztują od 110 zł za 60 minutowe spotkanie (cena za całą grupę). Nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów i działamy na płatnościach miesięcznych na podstawie wystawianych faktur. Lekcje odwołane przez kursanta dzień wcześniej do godz. 17:00 nie są traktowane jako spotkania zrealizowane i nie jest za nie pobierana opłata. Nie boimy się rozwiązań indywidualnych, dlatego jeśli masz jakieś specjalne życzenia, napisz nam o tym.

Jak zacząć lekcje angielskiego online?

  1. Wykonaj test poziomujący, który znajduje się TUTAJ.
  2. Wypełnij krótki kwestionariusz, na podstawie którego dowiemy się więcej na temat Twoich potrzeb. Kwestionariusz jest TUTAJ.
  3. Czekaj na kontakt z naszego biura obsługi klienta, aby umówić się na pierwsze spotkanie online. To wszystko 🙂

Lekcje angielskiego online – żelazne zasady kursanta

  1. Wykonuj sumiennie prace domowe.
  2. Korzystaj z Google Translatora tylko w razie konieczności.
  3. Realizuj systematycznie zajęcia – nie rób przerw w nauce.
  4. Powtarzaj słówka po zajęciach oraz w czasie wolnym.
  5. Dawaj cenny feedback lektorowi
  6. Wyznaczaj sobie jasne cele i nie poddawaj się! 🙂

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *