Co wybrać do nauki angielskiego dla dzieci? Przygody Zwierzaków od A do Z!

przygody zwierzaków

Zastanawiasz się, co wybrać swojemu dziecku do nauki angielskiego? Zależy Ci na atrakcyjnej formie, wartościowej treści, ćwiczeniach i nagraniach MP3 w jednym miejscu? Sprawdziłem dla Ciebie dwujęzyczną bajkę dla dzieci “Przygody Zwierzaków od A do Z” Kingi White, która prawdopodobnie spełnia wszystkie Twoje wymagania. Przekonaj się, jaka jest wartość edukacyjna i co kryje się na ponad 160 stronach omawianej przeze mnie pozycji “An Alphapet of Animal Adventures” od wydawnictwa POLTEXT. Let’s go!

Zwierzaki od A do Z

Jak wygląda Strojnoczub i w jaki sposób pomógł biednym biedronkom? Dlaczego pająk wykradał sny śpiącemu Tygrysowi? Z jakiego powodu krokodyl zjadł Słońce? To ciekawe i intrygujące pytania, które zainteresują nie jednego filozofa, a jeśli nawet nie filozofa to na pewno każde dziecko 🙂 Sukces! Właśnie dowiedziałeś się, jak skutecznie zdobyć uwagę swojej pociechy. Wykorzystaj to i przekuj na efektywną naukę młodego adepta języka angielskiego.

Na ponad 160 stronach znajdziesz pokaźną liczbę stworzeń, które ułożone są w kolejności alfabetycznej. Dla każdego zwierzaka przygotowana została krótka, aczkolwiek zaskakująca i intrygująca opowieść. Może to być np historia mrówki, która wpadła do wielkiego tunelu… nosa mrówkojada. Przy innej okazji przeczytasz o szopie, który na skrzydłach ważki poleciał na księżyc lub o insektach, które ratowały chrząszcza. Uczta dla wyobraźni (i dla oczu również, ponieważ ilustracje do książki to artystyczny majstersztyk).

Każda opowieść kończy się serią ćwiczeń. Mogą to być np. wykreślanki, krzyżówki, rebusy, wypełnianie luk lub szukanie synonimów. Dodatkowo książka jest do ściągnięcia w wersji AUDIO MP3 w 3 wersjach: angielskiej, polskiej i dwujęzycznej.

Podsumowanie

Przygody Zwierzaków od A do Z” to kolejna pięknie ilustrowana książka do nauki angielskiego dla dzieci, która pochłonie Twoje dziecko na dobre, ale co najważniejsze, również na dobre mu to wyjdzie 🙂 Książka stanowi świetną alternatywę dla standardowych podręczników do nauki angielskiego oraz jest źródłem przeróżnych ciekawostek przyrodniczych.

Książka jest do kupienia TUTAJ. Czołem! /MG

Asap Speak&Play

One thought on “Co wybrać do nauki angielskiego dla dzieci? Przygody Zwierzaków od A do Z!