Mój Sposób na Angielski? Dwujęzyczny Kryminał – „A Good Neighbour”

Loading

sposób na angielski

Chcesz poznać mój sposób na angielski? Recepta jest prosta, efektywna i sprawdzona! Przede wszystkim sięgaj po różne źródła, z których będziesz się uczył. Piszę o tym wielokrotnie i nie zamierzam przestać, ponieważ to naprawdę jedna z najważniejszych zasad, których musisz się trzymać. Czytaj czasopisma i beletrystykę po angielsku, z których nauczysz się współczesnego i potocznego słownictwa oraz wyrażeń. A jeśli o książkach mowa, to dziś przedstawię Ci Kurs Językowy z Kryminałem, czyli „A Good Neighbour” (Poczciwy Sąsiad) od wydawnictwa EDGARD. Sprawdź, jak się z tego uczyć!

 

Kryminał dla Początkujących (A1-A2)

 

Jest to już kolejny kryminał anglojęzyczny z ćwiczeniami, który mam przyjemność czytać. Historia jest dobrze skonstruowana i opowiada o pewnym człowieku, który zgodził się popilnować mieszkania nowo poznanych sąsiadów. Jego wrodzona ciekawość doprowadza go do nieoczekiwanego odkrycia, co w konsekwencji uruchamia ciąg dramatycznych wydarzeń. Czasu jest coraz mniej…

Opowieść podzielona jest na 24 rozdziały i wraz z ćwiczeniami zajmuje 270 stron. Na każdej kartce otrzymujesz dostęp do mini słowniczka, który znajduje się na marginesie. W rezultacie masz szybki dostęp do nowych słówek bez konieczności sięgania po słownik.

Pierwsze, co wyróżnia „A Good Neighbour” od poprzednich kryminałów po angielsku to ilość oraz charakter ćwiczeń. Ze względu na to, iż jest to pozycja skierowana do początkujących, autorzy przywiązali większą wagę do wyjaśnienia struktur gramatycznych. To duży plus, ponieważ załapiesz wszystko bez sięgania po oddzielny podręcznik!

Czeka na ciebie ponad 200 ćwiczeń w postaci „prawda/fałsz”, wykreślanek, uzupełniania luk oraz szukania synonimów i antonimów. Dzięki dołączonej płycie CD, dostajesz dodatkowo książkę w wersji AUDIO MP3 nagraną przez profesjonalnego lektora native speakera. Przećwiczysz dzięki temu rozumienie ze słuchu oraz wymowę. Nagrania możesz również pobrać ze strony, a jeśli wciąż Ci mało to dodatkowo ściągniesz książkę w wersji E-BOOK na tablet lub telefon.

Podsumowanie

 

Proces nauki przebiega płynnie i poziom trudności książki łagodnie rośnie wraz z Twoim postępem. Zadajesz sobie pytanie, jaki jest najlepszy sposób na angielski z kryminałem? Możesz przeczytać całą historię z pominięciem ćwiczeń, aby wykonać je przy drugim podejściu. Możesz również czytać historię i systematycznie rozwiązywać zadania. To zależy od Ciebie, który sposób wybierzesz. Jeśli podoba Ci się taka alternatywa do nauki z typowym podręcznikiem to książkę zamówisz TUTAJ. Czołem! /MG

angielski online
angielski online

[learn_press_profile]

Dodaj komentarz