+48 791 744 495 kontakt@asap.waw.pl

English Matters 85: Nastolatki Tworzą Internet!

English Matters 85: Nastolatki Tworzą Internet!

english matters 85

English Matters 85 (Listopad / Grudzień)

English Matters to popularny magazyn do nauki języka angielskiego. Wszystkie artykuły zawierają słowniczek oraz nagrania MP3, dzięki którym poznasz nowe słownictwo oraz jego poprawną wymowę. Czasopismo opisuje prawdziwe wydarzenia, ludzi oraz miejsca, dzięki czemu dodatkowo wzbogacisz swoją wiedzę o różne ciekawostki z całego świata. Sprawdź, co czeka na Ciebie w najnowszym magazynie od ColorfulMedia. Czytaj dalej >>

Nastolatki Tworzą Internet!

 

Uwierzyłbyś, że ponad 50% nastolatków i dzieci pokolenia “Z” marzy, aby zostać gwiazdą youtube? Internet kusi i przyciąga młodych ludzi, dlatego nikogo nie dziwią już dane, mówiące że spędzanie 8-9 godzin przed ekranem komputera lub komórki stało się normą.

english matters

Joe Biden’s Ups and Downs

Joe Biden’s ups and downs, czyli wzloty i upadki w życiu Joe Bidena, który najprawdopodobniej zostanie kolejnym prezydentem USA. Sprawdź najciekawsze wpadki językowe oraz dramaty, jakie rozegrały się w jego życiu.

English Matters

Sound And Speech: Phonemic Symbols: /I/

Przećwicz poprawną wymowę popularnych słów, m.in. ship, to grin, women, to sail, building, to zip, dim. Uważaj na pułapki lingwistyczne i błyszcz w towarzystwie piękną brytyjską wymową.

english matters

Painkillers America’s Addiction

Problem w USA ludzi uzależnionych od środków przeciwbólowych narasta. Jaka jest tego przyczyna? Jak z tym walczyć? Nauczysz się dużo ciekawego słownictwa.

english matters

A Short Guide to Greek Gods and Mythology

Bardzo fajny i obszerny materiał, dzięki któremu zanurzysz się w świat greckich mitów i bogów. Poznasz użyteczne idiomy oraz wyrażenia związane z tą tematyką.

english matters

Gaming Consoles

Autorzy przygotowali użyteczny poradnik, który pomoże Ci w trakcie komunikacji z innymi graczami. Poznasz m.in., co oznaczają skróty: Srsly, Aggro, Noob, Buff, Lolz etc.

english matters

What is Bullying

Wszystko, co musisz wiedzieć o agresywnym zachowaniu innych ludzi w stosunku do Ciebie. Jak się bronić przed wyzwiskami w pracy, kpinami oraz rozpowszechnianymi plotkami?

english matters

How to Be Fashionable in 2021?

Co będzie modne w roku 2021? Czapki z małym rondem? Kolczyki w kształcie dużych kół? Duże naszyjniki? A może dużo elementów garderoby ze skór? Z odpowiedzią przychodzi English Matters.

english matters

On the Road

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o drogach. Poznaj historię dróg, ciekawostki związane z przepisami drogowymi w różnych częściach świata oraz naucz się wielu użytecznych słówek.

English Matters

Krav Maga

Krav Maga to znany i ceniony izraelski system samoobrony. Prosta, ale efektywna. Dowiedz się, na czym polega skuteczność tej sztuki walki oraz poznaj nieco ciekawych faktów na jej temat.

english matters

Mam nadzieję, że znalazłeś interesujące Cię tematy w najnowszym numerze English Matters 85. Pamiętaj, że magazyn do nauki angielskiego w wersji papierowej możesz kupić w TYM MIEJSCU. Edycję cyfrową znajdziesz TUTAJ. Cheers! / MG

Sprawdź również: pozostałe wydania English Matters oraz Business English Magazine.

angielski online

2 thoughts on “English Matters 85: Nastolatki Tworzą Internet!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

angielski online