+48 791 744 495 kontakt@asap.waw.pl

High5 / Quizy

brands high5

Popularne brandy

Sprawdź swoją wiedzę z angielskich wyrażeń z 3. odcinka High5. Odśwież znajomość słów i wyrażeń w części “vocabulary” odkrywając karty i zgadując odpowiedzi.Sprawdź swoją pamięć w quizie. Wybierz poprawną odpowiedź/odpowiedzi. Na koniec sprawdź pod znakiem jakiej marki się urodziłeś!?

zespoły rockowe high5

Zespoły rockowe z lat 70.

Sprawdź swoją wiedzę z angielskich wyrażeń z 2. odcinka High5. Odśwież znajomość słów i wyrażeń w części “vocabulary” odkrywając karty i zgadując odpowiedzi.Sprawdź swoją pamięć w quizie. Wybierz poprawną odpowiedź/odpowiedzi. Na deser przekonaj się jakim zespołem rockowym jesteś! ?

alkohole high5

Alkohole

Sprawdź swoją wiedzę z angielskich wyrażeń z 1. odcinka High5. Odśwież znajomość słów i wyrażeń w części “vocabulary” odkrywając karty i zgadując odpowiedzi. Sprawdź swoją pamięć w quizie. Na koniec czeka zawsze tzw. personality test, czyli zabawa dla tych z dystansem do świata i siebie ? Tym razem sprawdź jaki alkohol płynie w Twoich żyłach!

Chcesz zmienić pracę? A może dostać awans?

Już ruszyły zapisy na warsztaty umiejętności biznesowych po angielsku.

Na konwersacja ASAP Business English wyszlifujesz swój angielski w trakcie dyskusji, nabędziesz nowe umiejętności miękkie takie jak umiejętność przekonywania innych, komunikacja w zespole, dawanie feedbacku. Oraz poznasz wielu ciekawych ludzi z różnych branż, a może nawet znajdziesz swoją wymarzoną pracę.

Zapisz się na konwersacje ASAP Business English i znajdź lepiej płatną pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *