+48 791 744 495 [email protected]

Metoda, dzięki której zyskasz swobodę mówienia

Metoda, która działa: praktyka czyni mistrza. Zaufało nam 1,000+ uczniów.

angielski online

ZAUFAŁY NAM TAKIE FIRMY JAK:

nauka angielskiego online
nauka angielskiego online
nauka angielskiego online
nauka angielskiego online
nauka angielskiego online
nauka angielskiego online
nauka angielskiego online
nauka angielskiego online
angielski online
LOTTE Wedel Sp.z.o.o.
angielski online
SCHNEIDER GROUP

Lekcje angielskiego online, na których zaczniesz mówić po angielsku i widzieć rezultaty swojego wysiłku.

Nawet jeśli… uczysz się angielskiego od lat bez rezultatów.

Nawet jeśli… myślisz, że nie masz talentu do języków.

Nawet jeśli… boisz się odezwać po angielsku.

Nawet jeśli… masz słomiany zapał.

Lektorzy w ASAP Speak&Play:

Mają wyższe wykształcenie filologiczne i kwalifikacje do nauczania, a native speakerzy posiadają certyfikat kwalifikacji metodycznych CELTA.

Mają przeciętnie ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu w kraju i za granicą, m.in. w Wietnamie, Grecji i Czechach.

Mają szerokie doświadczenie kulturowe i językowe. Mieszkali w takich krajach jak: USA, Anglia, Szkocja, Irlandia oraz Nowa Zelandia.

Jedni z 1,000+ naszych uczniów mówią:

Nauka angielskiego w ASAP to ogromna przyjemność!! Polecam szczególnie tym, którzy chcą się "rozgadać" po angielsku. Niesamowita atmosfera, ciekawe materiały i elastyczny ich dobór pod kontem moich zainteresowań powodował, że spotkania on-line w ogóle nie przypominały tradycyjnych lekcji angielskiego i niemal zawsze mijały za szybko. Dzięki 🙂
Agnieszka Chmielewska
Agnieszka Chmielewska
2021-02-04
Świetny sposób nauczania oraz przekazywania wiedzy o uczonym języku. Moduły lekcyjne są elastyczne i przyjazne dla uczącego się na każdym poziomie jego zaawansowania. Polecam.
Marek Godlewski (MARGOD)
Marek Godlewski (MARGOD)
2021-02-04
Karolina, dziękuję za Twoją wiedzę, energię i cierpliwość. Jesteś super nauczycielką! Indywidualne podejście to u Ciebie nie slogan a wspierająca rzeczywistość :). Cieszę się, że z Tobą mogę weryfikować swoje ograniczające przekonania co do nauki i spełniać językowe marzenia i plany:)
Zofia Domin-Dzikowska d.Zimnoch
Zofia Domin-Dzikowska d.Zimnoch
2021-01-18
Polecam każdemu kto chce rozwinąć swój poziom języka angielskiego a przy tym mieć mnóstwo zabawy i ogromną satysfakcję. ASAP podaje dużo ciekawych informacji, w powietrzu czuje się włożoną oraz przemyślaną prace w materiały i montaż a przy tym nie jest to przesadne i co najważniejsze zrozumiale dla każdego. Fajny sposób na zabicie czasu w domu. Polecam !
Ania Bergolc
Ania Bergolc
2021-01-16
Najlepsza szkoła językowa do jakiej kiedykolwiek uczęszczałam! To niesamowite jak jedna osoba, z odpowiednim podejściem może zmienić twój kompleks w atut. 🙂 Gdy tylko poznałam Panią Karolinę wiedziałam, że dokonałam dobrego wyboru. Kobieta z ogromnym poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięta i pogodna. Od początku starała się wprowadzić miłą atmosferę na zajęciach, przez co nie odczuwałam żadnego stresu. Po każdych zajęciach przesyłała rożne materiały, prowadzi dla każdego ucznia plik z daną tematyką zajęć, a gdy masz jakikolwiek problem zawsze pozostaje w kontakcie. Kocha to co robi! Z całego serca polecam tą szkołę!
Natalia Gula
Natalia Gula
2021-01-07
Angielski na bardzo dobrym poziomie, świetni lektorzy, błyskawiczny kontakt z firmą, elastyczni dostosowują się do potrzeb uczniów. Polecam wszystkim!
Barbara Daroch
Barbara Daroch
2021-01-07
Świetna szkoła. Nie wiem, jak wygląda siedziba firmy – jeśli tego dotyczy pytanie. Lekcje odbywały się on-line.
Dariusz Banek
Dariusz Banek
2021-01-05
Polecam! Szkoła językowa bardzo rozwinęła się przez ostatni rok. Świetne zajęcia online z panią Karoliną z zakresu business english pozwoliły mi przetrwać w pracy najtrudniejsze spotkania. Teraz czas na przygotowanie do zdania kolejnego certyfikatu. Pozdrowienia dla całej ekipy!:)
Maciej Krzemiński
Maciej Krzemiński
2021-01-05
Adaptability is important in business. Teaching languages , like many types of business has had to change accordingly. ASAP have embraced this change, with seamless transition from traditional teaching methods to new and exciting virtual classes. These classes have lost nothing in there content, impact or personalisation!
Kevin Reilly
Kevin Reilly
2021-01-05

Angielski Online w ASAP - Opis Kursu

Jeśli priorytetem jest dla Ciebie ćwiczenie mówienia po angielsku to jesteś w dobrym miejscu. W ASAP Speak&Play tworzymy aktywności pod kątem praktycznej komunikacji.

Praktyka czyni mistrza to nie banał, ale fakt, który w ASAP bierzemy na poważnie.

Nauka mówienia

Czas lekcji wykorzystujesz na mówienie, ćwiczenie wymowy, płynności i poprawności językowej oraz naukę strategii komunikacyjnych, dzięki którym rozmowa po angielsku staje się łatwiejsza.

Strategie nauki języka

Na lekcji poznasz różne strategie samodzielnej i efektywnej nauki słownictwa, czytania, słuchania, mówienia czy organizacji nauki wykorzystywane przez poliglotów.

Przełamiesz strach przed mówieniem

Dzięki praktyce i przyjaznej, motywującej atmosferze szybko przełamiesz strach przed mówieniem. Znając strategie komunikacyjne będziesz się czuł bezpiecznie mówiąc po angielsku z obcymi osobami.

Zaczniesz myśleć po angielsku.

Dzięki dużej ilości mówienia i innych aktywnościom, które będziesz wykonywać samodzielnie skończysz tłumaczyć w głowie zdania i  zaczniesz myśleć po angielsku.

Ćwiczysz wymowę

Na każdej lekcji otrzymujesz informację zwrotną od lektora dotyczącą słów, których wymowę należy przećwiczyć . Co lekcja, robimy powtórki trudnych słów do skutku, aż się nauczysz.

Nauka gramatyki w naturalny sposób.

W trakcie lekcji wraz z lektorem będziesz poprawiać swoje błędne zdania, dzięki czemu uczysz się i utrwalasz gramatykę potrzebną tu i teraz do przekazania informacji.

Gdzie odbywają się lekcje?

Spotykamy się w dwóch miejscach równocześnie. Link do spotkania i do dokumentu jest zawsze taki sam i otrzymujesz go przed pierwszą lekcją.

angielski online

Platforma

Cokolwiek jest dla Ciebie wygodne. Spotykamy się najczęściej na Skype i Microsoft Teams.

angielski online

Interaktywny Google Drive Document

Wszystkie notatki, aktywności i feedback znajdują się zawsze w jednym miejscu – na dysku Google do którego masz dostęp 24/7.

ANGIELSKI ONLINE 

Korzyści z Nauki w ASAP Speak&Play

 

Poznaj 6 zalet dla których warto uczyć się z nami.

angielski online

PSYCHOLOGIA UCZENIA SIĘ

Znamy się na psychologii uczenia się i przełamywania barier. Pokazujemy jak uczyć się angielskiego zgodnie z najnowszymi odkryciami neuronauki.

angielski online

TECHNOLOGIA

Wszystko w jednym miejscu dzięki współdzielonemu dokumentowi na Google Drive.

angielski online

KOMPETENCJE

Masz dostęp do profesjonalnych lektorów z wieloletnim doświadzczeniem oraz znajomością wielu języków. (4.8 w Opiniach Google)

angielski online

ZAUFANIE

Nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów.

angielski online

SWOBODA

Indywidualnie dobrane formy płatności za lekcje.

angielski online

ELASTYCZNOŚĆ

Elastyczny harmonogram realizowania i odrabiania lekcji.

Transparentne Ceny

INDYWIDUALNE ONLINE

Specjalistyczne

angielski online

ONLINE DLA DWOJGA

lekcje 2-osobowe

angielski online

GRUPOWE DLA FIRM ONLINE

Grupowe

angielski online

Najczęściej zadawane pytania:

Jakie kwalifikacje mają lektorzy?

Wszyscy nasi lektorzy mają ukończone studia filologiczne i kwalifikacje do nauczania. Pracujemy tylko z doświadczonymi lektorami. Minimalny czas doświadczenia naszego lektora to 4 lata. Większość jednak ma ponad 10-letnie doświadczenie.

Czy prowadzicie lekcje skupione w 100% na komunikacji?

Tak, zwykle mówienie zajmuje od 80-100% lekcji. Chyba, ze Klient życzy sobie inaczej, skupiamy się przede wszystkim na rozwoju płynności i poprawności językowej.

Z jakich materiałów korzystacie?

Materiały do dyskusji są wybierane i dostosowywane przez każdego lektora samodzielnie. Na ich podstawie tworzymy własne aktywności. Nie opieramy lekcji na podręcznikach do nauki języka, ale na wyselekcjonowanych materiałach internetowych tworzonych przez native speakerów, dostowanych do poziomu i możliwości Klienta.

Czy uczycie z podręcznikiem?

Nie. Każdy lektor planuje lekcje samodzielnie, aby dostosować ją do Klienta.

Na jakiej platformie odbywają się lekcje?

Skype, Google Meet, Microsoft Teams, Zoom etc. – Ty wybierasz.

Jak wygląda praca z platformą Google Drive?

Przed pierwszą lekcja dostajesz link do dokumentu na Google Drive w którym znajdują się wszystkie lekcje. W trakcie każdej lekcji logujesz się do tego dokumentu, w którym razem z lektorem wykonujesz aktywności komunikacyjne. W nim również znajduje się feedback z każdej lekcji, nowe słownictwo, oraz praca domowa.

Czy muszę mieć konto gmail, żeby korzystać z Google Drive?

Posiadanie konta gmail z pewnością ułatwi Ci korzystanie z dokumentu na Google Drive. Jednakże nie jest to obowiązek. Wystarczy, że lektor udostępni Ci dokument poprzez link.

Czy muszę podpisywać długoterminową umowę?

Nie, nie ma takiej konieczności. Rozliczamy się na podstawie miesięcznych faktur za zrealizowane zajęcia.

Jak się rozliczamy za zajęcia?

Rozliczamy się na podstawie miesięcznych faktur za zrealizowane zajęcia, albo płatnością z góry za wykupiony pakiet godzin.

Jak wygląda odwoływanie zajęć?

Bezpłatnie możesz odwołać zajęcia do 17.00 dnia poprzedzającego zajęcia, które następnie możesz przełożyć na inny dzień. Lekcje odwołane po 17.00 lub tego samego dnia są płatne i nie podlegają odrabianiu.

Czy jest minimum lekcji, które muszę zrealizować w miesiącu?

Tak, minimalnie musisz zrealizować 4 godziny w miesiącu.

Czy wystawiacie zaśwaidczenie ukończenia kursu?

Tak. Na życzenie.

Zacznij mówić i myśleć po angielsku

Przeczytałeś już tyle poradników, przeszedłeś już tyle kursów i nic? Nadal nie potrafisz przyswoić angielskiego? Na lekcjach w ASAP rozpoznamy Twoje błędy uczenia i pomożemy Ci je poprawić, dzięki czemu zaczniesz widzieć postępy.